Στις 10/2/2014 ο Αθλητικός οργανισμός δήμου Καλλιθέας βράβευσε όσους στη διάρκεια του 2013 τίμησαν την πόλη μας με τις επιδόσεις τους στον αθλητισμό. Μεταξύ αυτών ήταν 13 αθλητές του συλλόγου μας που διακρίθηκαν στα πανελλήνια πρωταθλήματα Wado Karate. Ευχόμαστε σε όσους βραβεύτηκαν πρόοδο και νέες νίκες ενώ στους υπόλοιπους αθλητές και αθλήτριές μας επιτυχίες στις προσπάθειές τους ώστε να βραβευτούν την επόμενη χρονιά!
Στις φωτογραφίες οι αθλητές μας συνοδευόμενοι από τους : Διονύση Σγουρό, προπονητή και Μαρίνο Βαλσαμάκη πρόεδρο του συλλόγου Αθλητική Δράση.